Tvorba webových stránek s administrací

Červenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:

Červenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:

Právě připravujeme: červenec/srpen 2016

- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice
- stránky pro advokátní kancelář
- webové stránky pro kominictví
- tvorba razítek, tisky, loga
- tvorba vizitek a bannerů

Mám zájem o podrobnější informace k tvorbě webových stránek

Jméno kontaktní osoby:*
Název firmy:*
Váš E-mail:*
Váš telefon:*
Obor činnosti ve kterém se chcete prezentovat (typ zboží, služeb):*
Máte již vlastní webové stránky či e-shop?:*
Pokud máte vlastní stránky či eshop, vyplňte jejich adresu:
Do kdy potřebujete nové stránky spustit?:*
Upřesňující poznámka:
Prosím o zaslání cenové nabídky:
Chci si stránky samostatně doplňovat:

Tvorba webových stránek - spojujeme technické zázemí, marketing a grafiku

Tvorba webových stránek - spojujeme technické zázemí, marketing a grafikuVaše potřeby pro tvorbu webových stránek můžeme vyřešit systémem Velký Web. Jedná se o redakční systém vlastní produkce (php, mysql) který umožňuje tvorbu flexibilních samotných webových stránek, samotných e-shopů i velice praktickou kombinací webu s e-shopem. Redakční systém Velký Web dává stránkám téměř neomezené možnosti.

Optimalizace pro vyhledavače (SEO) jsou u nás samozřejmostí, stejně tak i pravidelné aktualizace kodu webu. Nabízíme balíček užitečných funkcí včetně např. exportu do zbozi.seznam.cz, nebo pro urychlení expedice zboží automatický tisk složenek a podacích lístků ze správy objednávek, možnost rychlého importu zboží do e-shopu z Excelu (oproti ručnímu plnění). 

Redakční systém Velký Web přináší možnost přidávat na web z pohledu uživatele přes administraci novinky, články, bannery, fota, soubory ke stažení, možnost vlastních poptávkových formulářů atd.
Můžeme zajistit doprogramování nových funkcí do redakčního systému stránek (na zakázku, dle požadavku zákazníka).

Grafiku pro webové designy zajišťujeme našimi grafiky, kteří pro Vás mohou vytvořit i logo či vizitky.

Tvorba webových stránek a internetových obchodů - e-shopů

Objednejte si u nás své vlastní webové stránky či internetový obchod, a oslovte tak další zákazníky. Služba Velký Web jsou plně upravitelné webové stránky s mnoha funkcemi na vlastní www adrese (např. www.vašefirma.cz ). Texty na stránce i obrázky si sami kdykoli můžete měnit. To je umožněno administračním systémem, přístupným po přihlášení pod Vaším jménem a heslem do stránek. 

Zřízení webových stránek u nás Vám přinese následující výhody:

Zřízení webových stránek u nás Vám přinese následující výhody:
 • Internetové stránky od nás jsou jako puzzle - mnoho funkcí ze kterých jsme schopni poskládat ten Váš obraz prezentace. Redakční systém Velký web, na kterém stránky běží je velmi technicky pokročilý, tak aby Vás neomezoval při realizaci Vašich nápadů. Pokud zde určitou funkci nenajdete, jsme schopni Vám ji naprogramovat do stránek na zakázku.
 • Optimalizace pro vyhledavače SEO
 • Můžete si zvolit mezi jednoduchými nebo pokročilými www stránkami. Respektujeme Vaše přání, a když nám dáte prostor, rádi Vám doporučíme nejvhodnější řešení.
 • Pokud nemáte přesnou představu, pomůžeme Vám a provedeme Vás tvorbou nových stránek, tak aby to pro vás byl příjemný zážitek, který přinese výsledky.
 • Www prezentace od nás mají redakční systém s vlastní administrací proto, aby jste si snadno mohli vkládat do webových stránek nové reference a novinky či přidávat sekce do menu (libovolný počet zanoření podkategorií). Pokud se aktualizcí stránek nechcete do budoucna zdržovat, můžete si tuto službu objednat od nás.
 • Pravidelné aktualizace zdrojového kodu (php, mysql) redakčního systému jsou v ceně. Aktualizace pomáhají udržet dobrou optimalizaci pro vyhledavače SEO.
 • Pro nové firmy možnost objednat u nás vytvoření firemní identity (logo, vizitka,...)
 • Naši profesionální grafici vytvoří grafickou podobu Vašich webových stránek přesně podle Vašich představ nebo se naopak můžete spolehnout na jejich tvořivost a nápady, a navrhnou Vám kompletní originální vzhled Vaší nové prezentace. Pokud budeme mít dojem, že Vaše představa grafického vzhledu půjde proti záměru, který chcete stránkami dosáhnout, nebudeme se ostýchat Vás na to upozornit včetně příslušného odůvodnění. Redakční systém umožňuje umístění flash animace do grafické podoby www stránek - ceny za flashové animace Vám sdělíme na požádání. Možnost flashové úvodní animace (tzv. intro).
 • V ceně možno zapnout Modul Poradna (kniha návštěv / fórum / guestbook)
 • V nabídce máme balíček reklamních služeb pro podporu návštěvnosti Vašich www prezentací
 • Možnost zprovoznění měřicích kodů návštěvnosti Toplist či Google Analytics pro sledování četnosti přístupů na Vaše www
 • Stránky od nás mají i vlastní podrobné statistiky návštěvnosti stránek s možností sledovat na jaká klíčová slova návštěvníci na webové stránky přicházejí.
 • Pokud nemáte vhodnou doménu (internetovou adresu na které budou web stránky přístupné), zaregistrujeme pro Vás vhodnou doménu a poradíme Vám s jejím výběrem.
 • Není třeba si platit webhosting, poskytneme Vám jej jako součást služby.
 • Při tvorbě webových stránek se přizpůsobíme Vašemu tempu a časovým možnostem
 • V ceně je možno zapnout Modul registrace uživatelů. Registrovaným uživatelům můžete zpřístupnit např. ceníky nebo určité informace navíc. Vhodné např. pro firmy, které zajišťují zároveň velkoobchod i maloobchod.
 • V ceně je možno zapnout Modul mapa stránek (u rozsáhlejších www prezentací či e-shopů pomůže zákazníkovi s orientací na stránkách). Mapu stránek systém Velký Web automaticky vytvoří z kategorií (sekcí) založených v menu.
 • Co umožňuje tvorba webových stránek kterou pro Vás můžeme zajistit
  • Možnost kdykoli do stránek integrovat kvalitní Modul internetového obchodu (podrobnosti o funkcích internetového obchodu najdete na stránce Tvorba e-shopu)
  • V ceně je možno zapnout funkci fulltextového vyhledávání na stránkách (okénko pro hledání v textech prezentace)
  • Možnost zveřejnit na stránkách soubory ke stažení (ceníky v Excelu, soubory ve Wordu či katalogové listy v PDF apod.)
  • Vaše stránky mohou běžet v několika jazykových mutacích, každý jazyk má k dispozici vlastní administraci (tedy obsah prezentací se v jednotlivých jazycích může lišit, což je velká výhoda v situaci, kdy se Vám nechce zajišťovat překlad veškerých současných či budoucích textů). Zprovoznění jazykových mutací je možné objednat.
  • Možnost využít funkce odkazníku pro umístění upoutávkových bannerů (např. do pravého sloupce). Tvorba bannerů pro umístění na webové stránky.
  • Možnost umístění rozbalovacího menu s kategoriemi buď do levého sloupce či do pravého sloupce. Možnost "vypíchnutí" některých nerozbalovacích položek do horního vodorovného menu pod či nad záhlavím. Horní rozbalovací menu nedoporučujeme kvůli nutnosti použití javascriptů, díky kterým se nemusí menu zobrazit všem návštěvníkům stránek.
  • Na stránkách je možné použít kontaktní a poptávkové formuláře. Buď dle Vašeho přání, nebo Vám můžeme doporučit, kde bude ve Vašem případě nejvhodnější je v prezentaci umístit.
  • Internetové stránky od nás se zobrazují i na tabletech a mobilních zařízeních, které jsou kromě standardního počítače či notebooku čím dál častěji k vyhledávání na internetu používány.
  • Stránky za rozumnou cenu

  Zdarma zaslání katalogu s ceníkem

  Objednejte si ZDARMA barevný katalog tvorba webových stránek s ceníkem a ukázkami prací. Po vyplnění objednávky zašleme katalog zdarma na vaši adresu pokud si jej v poznámce vyžádáte. Do objednávky můžete připsat, jakého rozsahu www stránky či e-shop poptáváte, a jaký je Váš obor činnosti (specializace).

  Chcete mít graficky zajímavé www stránky?

  Chcete mít graficky zajímavé www stránky?Pokud si od nás objednáte webové stránky, můžete si od nás nechat zpracovat jedinečný design na míru. Profesionálně vytovřený design pro www stránky pomůže prodat Vaše zboží a služby. Design znamená vhled stránek, obrázky a barvy použité v záhlaví, menu a zápatí, včetně celkového grafického dojmu a sladění.

  Design pro webové stránky je kreslen prefesionálním grafikem a jedná se o jednorázový výdaj.
  Profesionálně vytvořený design udělá velký kus práce v tom, zda zákazníci nakoupí či objednají. (tj. vzbuzení důvěry a pocitu profesionality majitele stránek).

  Design stránek ovlivňuje celkový dojem návštěvníka webové prezentace. Skládá se nejčastěji ze záhlaví stránky, případně pod-záhlaví a nad-záhlaví, vzhledu levého menu s tlačítky umístěného na levé straně stránky, barev použitých na stránce a vzhledu zápatí stránek.

  Červenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:
  Právě připravujeme: červenec/srpen 2016- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice - stránky pro advokátní kancelář- webové stránky pro kominictví- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a >>


  Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky
  Webové stránky pro školy a školky s administračním rozhraním!Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu webu Scholastika, ve >>


  Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce
  Sleva 10% pro nové firmy !!  Chceme usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním tvorby webových stránek. Toto není jediná výhodná akce, kterou >>  Administrace
  jméno:
  heslo:

  Created by © 2008-2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny vytvoření stránek
  ALS-Euro s.r.o. - Tvorba webových stránek a internetových obchodů
  Splolupráce: Chabera www pezentace

  Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Apartmány, hotely, ubytování |