Často kladené otázky

Vaše otázky

Máte jakoukoli otázku nebojte se nás zeptat.
Rádi Vám odpovíme. Ptejte se zde .

Jak dlouho trvá vytvoření stránek?

Samozřejmě záleží na spolupráci a na náročnosti zakázky. Naší snahou je , aby po podepsání smlouvy nejpozději do 3 týdnů stránky běžely.

Kolik www prezentace bude stát?

Tato otázka je vždy jedna s prvních a není se čemu divit, peníze hýbají světem a každý chce mít jasno za kolik a co dostane.

Vždy záleží na poptávce!
- Jestliže má zákazník jasno co přesně chce tj. (nové webové stránky, zaregistrovat doménu, vytvořit logo a vytvořit nový design, stránky naplnit texty a obrázky které si dodá) není problém zaslat velmi konkrétní cenovou nabídku.
-Další možnost je, že zákazník nemá jistotu co přesně potřebuje, rádi mu poradíme a probereme možnosti. Společně se dobereme k tomu, co je pro zákazníka nejlepší - tedy jak rozsáhlé by nové www stránky měly být, jaká doména (webová adresa) by byla nejlepší, jestli logo ano či ne, jaký design zvolit ..... Po té zašleme konkrétní cenovou kalkulaci.
-Varianty máme naceněné a rádi je svým zákazníkům zdělíme.
-Zákazník je dopředu seznámen s cenovou kalkulací tvorby webových stránek a podpisem smlouvy je chráněn proti změnám cen.

Proč se platby opakují?

Pokud chcete mít dobré pozice ve vyhledavačích dlouhodobě, je třeba abychom Vám pravidelně aktualizovali kod stránek podle aktuálních požadavků vyhledavačů. Vyhledávací roboti mění několikrát za rok kriteria, podle
kterých hodnotí stránky a určují, které ukáží ve výsledcích na určité slovo na prvních několika stranách, a které třeba až na 50.stránce výsledků. Dlouhodobé dobré umístění na prvních několika stranách je v podstatě v
rozporu s jednorázovým odkupem .

Od chvíle odkupu se podle naší zkušenosti stránky postupně začínají propadat ve výsledcích vyhledávání, a majiteli chodí čím dál méně objednávek.Proto také platba každoročně.
Díky ročním či půlročním platbám se můžete spolehnout, že od nás dostanete ten nejlepší servis a budete pro nás zákazníky o které pečujeme. Podle zkušeností našich zákazníků, se investice do profesionálního redakčního systému Velký Web vrátí na získaných zakázkách velmi rychle.

Jaký bude průběh zakázky?

1) Stanovení poptávky zákazníka - to znamená probrat co vlastně zákazník potřebuje a jak to budeme řešit. Potřebujete www stránky, www stránky + e-shop nebo jenom e-shop? Budete potřebovat zajistit design pro web, logo, vizitky, nebo rovnou kompletní corporate identity (firemní identitu obsahující grafickou podobu základních firemních dokumentů)? Chystáte se na reklamní kampaň a budete potřebovat  bannery pro web, letáky, plakáty, reklamu na auto? Toto vše jsme pro Vás schopni zajistit.

2) Řešení domény - zákazník potřebuje novou doménu, pomůžeme vybrat vhodný název a zaregistrujeme,

3) Návrh a podpis smlouvy - zašleme Vám navrh smlouvy, kterou můžete připomínkovat. Po podpisu smlouvy zadáváme grafikovi vytvoření designu webu. Zároveň hradíte zálohu na služby.


4) Design + Logo - Grafiku pro webové designy zajišťujeme našimi grafiky.
Pokud si od nás objednáte www stránky, můžete si od nás nechat zpracovat jedinečný design na míru. Profesionálně vytovřený desing pro www stránky pomůže prodat Vaše zboží a služby.
Design pro www stránky je kreslen prefesionálním grafikem a jedná se o jednorázový výdaj.
Profesionálně vytvořený design udělá velký kus práce v tom, zda zákazníci nakoupí či objednají. (tj. vzbuzení důvěry a pocitu profesionality majitele stránek).
Průběh je následující - Pokud má budoucí majitel stránek určitou představu o designu a dodá nějaké podklady (např. fotografie zboží či realizovaných prací, seznam 2-3 barev které se mu líbí apod.) tak v případě varianty za 2200 Kč vytváříme standardně 1 návrh, který vychází z dodaných materiálů a přestavy. Pokud žádnou představu o designu nemáte, můžete návrh nechat plně v rukou grafika.
Tento návrh poté můžete připomínkovat, a na základě Vašich připomínek grafik provede příslušné úpravy (např. změna odstínu barvy, nebo posunutí loga apod.).

5) Nasazení designu a naplnění stránek obsahem

6) Platba doplatku služeb zákazníkaČervenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:
Právě připravujeme: červenec/srpen 2016- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice - stránky pro advokátní kancelář- webové stránky pro kominictví- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a >>


Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky
Webové stránky pro školy a školky s administračním rozhraním!Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu webu Scholastika, ve >>


Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce
Sleva 10% pro nové firmy !!  Chceme usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním tvorby webových stránek. Toto není jediná výhodná akce, kterou >>Administrace
jméno:
heslo:

Created by © 2008-2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny vytvoření stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba webových stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Apartmány, hotely, ubytování |