Úvodní strana - tvorba webů a eshopů

Vítejte na našich stránkách

Vítejte na našich stránkách

Věříme, že spokojený zákazník se k nám vrátí a máme naději, že s sebou přivede své přátele. Máte možnost sledovat Vaše nové internetové stránky a připomínkovat je po celou dobu vývoje.

Naším prvořadým cílem je vytvoření konkurenceschopné webové prezentace
, bojující na velkém poli Internetu. Nejen, že vytváříme nápadité firemní stránky ale snažíme se také o převod textu do srozumitelné formy pro návštěvníky webu a pro vyhledávače.

Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce

Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce Sleva 10% pro nové firmy !!  Chceme usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním tvorby webových stránek.
Toto není jediná výhodná akce, kterou máme. Akce pravidelně obměňujeme a vyplněním poptávkového formuláře na odkazu níže si můžete ověřit, jakou Vám právě nyní můžeme nabídnout výhodnou akci nebo slevu na webové stránky nebo elektronické obchody!
Protože zvýhodňujeme nové firmy, připravili jsme pro Vás  slevu 10 %  na ...
Více informací

Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky

Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky Webové stránky pro školy a školky s administračním rozhraním!
Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu webu Scholastika, ve které dostanete k dispozici až 50 kategorií do menu. Myslíte si, že se do 50-ti kategorií webových stránek v menu nevejdete? Nevadí, upřesněte nám rozsah webové prezentace, jaký pro školu / školku potřebujete, a připravíme pro Vás rozsáhlejší variantu webové prezentace. Pro školy a školky jsme vytvořili již více než 100 webových prezentacích.

Redakční systém ve variantě Scholastika umožňuje snadno publikovat rozvrhy hodin, jídelní lístky školních jídelen, suplování, nástěnku, fotogalerii. Je zde možnost přidělení sekcí přímo kantorům, kteří si své kategorie mohou spravovat sami. Jak Vám mohou stránky Scholastika být nápomocné se dočtete dále.

V rámci tohoto redakčního systému, lze publikovat na ...
Více informací

Jak chceme získat vaší důvěru

Jak chceme získat vaší důvěru


Mezi naše hlavní zásady patří:


 • kvalitní vzhled webové stránky

 • srozumitelná struktura a text

 • optimalizace pro vyhledávače (SEO)

 • moderní technologie a správnost zdrojů

 • snadná aktualizovatelnost v budoucnosti
 • Jaké otázky si položit než se rozhodnu pro nové stránky

  -Máte už rozmyšleno co chcete stránkami dosáhnout?
  -Co přesvědčí zákazníka, aby objednal právě od Vás?
  -Můžete zákazníkům nabídnout něco co běžně nenabízí konkurence, abychom to mohli www stránkami zdůraznit?  JAK SE MÁM ROZHODNOUT ? 

  Rozdíl mezi statickými stránkami a stránkami s redakčním systémem

  Rozdíl mezi statickými stránkami a stránkami s redakčním systémemStatické prezentace

  Statická prezentace je jednoduchá www stránka, která obsahuje ne příliš často se měnící informace. Toto řešení je vhodné pro internetové prezentace živnostníků, nebo malých firem. Nepředpokládá se, že je Internet pro zadavatele stěžejním médiem, do něhož by bylo nezbytné investovat větší prostředky. Aktualizace se provádí editací zdrojových kódů stránky.

  Redakční systém

  Redakční systém("Velký Web"), který nabízíme zákazníkům představuje zabezpečenou nadstavbu klasické webové stránky, která po přihlášení umožňuje dělat změny na Vašich webových stránkách, aniž byste museli znát nějaký programovací jazyk. Výhodou redakčních systémů je bezesporu i fakt, že přihlášení může proběhnout z jakéhokoli počítače, který je připojen k Internetu. Bez znalosti programování tak můžete dle libosti měnit obsah. Ušetříte tak mnoho času, urychlíte aktualizace vašich stránek a ušetříte mnoho finančních prostředků.

  Červenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:
  Právě připravujeme: červenec/srpen 2016- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice - stránky pro advokátní kancelář- webové stránky pro kominictví- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a >>


  Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky
  Webové stránky pro školy a školky s administračním rozhraním!Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu webu Scholastika, ve >>


  Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce
  Sleva 10% pro nové firmy !!  Chceme usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním tvorby webových stránek. Toto není jediná výhodná akce, kterou >>  Administrace
  jméno:
  heslo:

  Created by © 2008-2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny vytvoření stránek
  ALS-Euro s.r.o. - Tvorba webových stránek a internetových obchodů
  Splolupráce: Chabera www pezentace

  Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Apartmány, hotely, ubytování |