Marketingová strategie

Máte skvělé zboží, ale nevíte jak se prosadit na internetu?

Poskytujete perfektní služby, a připadá Vám, že to z Vašich www stránek není patrné, a že neobstojíte v tak velké internetové konkurenci?

Pořizujete si novou www prezentaci nebo e-shop a váháte nad tím, co  případně způsobí, že si zákazníci objednají právě od Vás?


Pokud si od nás objednáte stránky či internetový obchod, jsme připraveni Vám navrhnout marketingovou strategii, aby jste se prosadili na internetu a získali zde své zákazníky. Při poptávce stránek prosíme do poznámky uveďte že žádáte zároveň se stránkami i o návrh marketingové strategie.

Naše zkušenosti a možnosti v oblasti marketingové strategie

1) Technické možnosti v rámci marketingové strategie
Internetové stránky i internetový obchod od nás mají redakční systém, který je po technické stránce mocným marketignovým nástrojem. Má pokročilé funkce, které Vám vhodnou kombinací mohou vydělat statisíce i miliony. Jedná se například o pokročilé poptávkové formuláře, snadno měnitelné z pohledu majitele stránek. Tyto formuláře slouží na podporu různých marketingových akcí, které Vám můžeme doporučit pro Váš obor. Dalším mocným nástrojem je možnost mít stránky i e-shop takzvaně v jednom, a využít možnosti proložení textů na stránkách položkami zboží. Opět Vám poradíme triky, jak pomocí tohoto nástroje maximalizovat Vaše zisky. Internetový obchod umožňuje zapnutí modulu cenových hladin, díky kterému můžete motivovat kupující k opakovaným nákupům. Opět jsme schopni Vám poradit konkrétní strategii cenových hladin pro Váš e-shop. To je pro představu jen několik málo možností z mnoha.

2) Není nad dobrý nápad
Marketingová strategie se týká i způsobu optimalizace pro vyhledavače. Pokud projevíte zájem, již v průběhu plnění stránek budeme doporučovat konkrétní tipy a triky pro maximální výsledky ve vyhledavačích. Zároveň ale hlídáme to, aby pro zákazníky zůstávaly stránky přehledné a uživatelsky přívětivé. Poskytneme Vám rady, jak si do stránek do budoucna doplňovat texty a novinky, aniž by jste si stránky z marketingového hlediska "zničili".
Při práci na Vašich nových stránkách či e-shopu se vžíváme do role různých druhů zákazníků, kteří mohou pro Váš obor připadat v úvahu a simulujeme si jejich průchod stránkami a možné reakce na jednotlivé části. Toto je nám umožněno mnoha lety zkušeností na internetu, a více než stovkou realizovaných internetových zakázek pro lidi z různých oborů. Naše zákazníky neopouštíme, ale stojíme při nich po celou dobu, co od nás mají stránky. Kdykoli se na nás mohou obrátit o radu pokud jde o další možnosti jejich webové prezentace.
Máme tedy nadhled a sledujeme nejnovější trendy a vývoj obchodování na internetu. Díky tomu například náš e-shop nabízí celkem nový druh platby přes tzv. elektronickou peněženku PaySec (produkt ČSOB).
Pokud budete při tvorbě stránek od nás otevření novým nápadům a myšlenkám, jsme připraveni se s Vámi o tyto poznatky podělit a navrhnout Vám způsoby jak na webu ještě lépe dosáhnout Vašich cílů při prodeji zboží či poskytování služeb.

Doporučení marketingové strategie - poradenství při tvorbě www stránek

Cena základního balíčku marketingové strategie při tvorbě www stránek je 1500,- Kč bez DPH jednorázově.

V rámci balíčku si pomocí několika e-mailů / telefonů ujasníme Vaše cíle a obsah toho co chcete prezentovat na internetu. V průběhu tvorby nových stránek (eshopu) dostanete od nás E-mail, kde naleznete kombinaci obou typů doporučení s osvětlením dopadu těchto strategií na to, jaký pro Váš záměr budou mít stránky přínos. Upozorňujeme Vás, že můžeme doporučit i zásadní změnu v koncepci firmy, pokud shledáme, že je s prostředím internetu zásadním způsobem nekompatibilní.

Doporučení marketingové strategie při tvorbě internetových bannerů

Pokud zákazník požaduje v souvislosti s tvorbou banneru také přípravu marketingové strategie (tedy nedodá svoji přesnější představu a znění textů na internetový reklamní proužek - neboli banner), za marketingovou strategii pro banner účtujeme + 500 Kč bez DPH.

Kdy tuto službu využít?
Pokud si nejste jisti, co vlastně na banner napsat, aby měl maximální efekt a přivedl Vám zákazníky na konkrétní Vaši akci. Pokud chcete banner, který lidi po shlédnutí pohne k určité akci, ale nejste si jisti, co by vlastně na tom banneru mělo být, aby to skutečně fungovalo. A nebo se cítíte natolik zainteresování v problematice, že chcete nápad zvenčí, od někoho nezávislého kdo je nad věcí.

Červenec/srpen 2016 tvorba webových stránek - právě připravujeme:
Právě připravujeme: červenec/srpen 2016- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice - stránky pro advokátní kancelář- webové stránky pro kominictví- tvorba razítek, tisky, loga- tvorba vizitek a >>


Tvorba webové prezentace - dotovaná varianta pro Školy a školky
Webové stránky pro školy a školky s administračním rozhraním!Od roku 2010 cenově zvýhodňujeme webové stránky s administračním systémem pro Školy a Školky. Jedná se o variantu webu Scholastika, ve >>


Tvorba webových stránek se zvýhodněním pro začínající firmy + další akce
Sleva 10% pro nové firmy !!  Chceme usnadnit start novým firmám a podpořit Vaše nápady pro podnikání cenovým zvýhodněním tvorby webových stránek. Toto není jediná výhodná akce, kterou >>Login

Created by © 2008-2010 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny vytvoření stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba webových stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Apartmány Rokytnice nad Jizerou | Robotické vysavače, hračky, přikrývky a polštáře, povlečení, zverimex a chovatelské potřeby | Apartmány, hotely, ubytování |